Apie UAB Amazis

Jau antrą dešimtmetį švieži, gardūs ir kokybiški kepyklos „Amazis” gaminiai tiekiami ugdymo, gydymo ir globos įstaigoms. Tai pareigoja produkciją gaminti tik iš aukščiausios kokybės žaliavų, nenaudojant konservantų, skonio stipriklių ir kitų priedų. Žaliavos užsakomos tik iš patikimų tiekėjų. Plačiame asortimente siūlome ir sveikatai palankesnių gaminių: duona su natūraliu raugu ir pilno grūdo užkepėles. Tikra ruginė duona yra vienas geriausių B grupės vitaminų, geležies ir magnio šaltinių, praturtinta naudingais priedais – saulėgrąžomis, sėlenomis labai naudingomis geram virškinimui. Vaikams skirti nuostabūs konditerijos gaminiai, atitinkantys vaikų maitinimo reikalavimus: be glajaus, glaisto, šokolado ar kremo.

2017 metais pradėta nauja produkcijos linija „Homade“. Ši linija skirta mažmeninėms, mažmeninės prekybos tinklų, konditerijos gaminių parduotuvėms. Ilgai ir kruopščiai kurtas prekių asortimentas patenkins net išrankiausio gurmano skonį.

Asortimentą siūlome platų ir įvairų: 15 rūšių duonos ir batonų, 25 rūšis sausainių, 15 rūšių keksų pyragų ir keksiukų, 20 rūšių bandelių, užkepėles, daugiau kaip skirtingų 20 rūšių kreminių vyniotinių, plokštainių, tortų ir konditerijos pasididžiavimu laikomą šakotį bei jo gaminius.

Daugelis mūsų kepinių be jokių cheminių priedų, jų galiojimo laikas – labai trumpas. UAB„Amazis“ gaminiai sandėlyje neužsiguli – švieži, tik ką iš krosnies, fasuojami ir kraunami į dėžes, kas užtikrina produkcijos šviežumą. Kepiniai iš cecho iškeliauja dar naktį, pasklinda 44-ose Lietuvos bei 15-oje Latvijos savivaldybių. Kelias iš kepyklos iki vartotojo įveikiamas labai greitai – kad nenuvilti tų, kuriems produkcija skirta.

50 įmonės autoparko krovininių automobilių užtikrina, kad gaminiai visus klientus savivaldybėse pasiektų švieži ir laiku.

UAB „Amazis“ teikia 3 kategorijos šalutinių gyvūninių produktų (ŠGP), panaudoto aliejaus, augalinės kilmės (BIO) maisto atliekų surinkimo paslaugą (Veterinarinis leidimas Nr. LT 78-56-004).

UAB AMAZIS

Palangos g. 30C, LT-97122 Kretinga
Tel. nr. +370 445 51132
El. paštas: info@amazis.lt

Kepykla

Kokybės klausimai
Tel. nr. +370 686 53234
El.paštas: gamyba@amazis.lt

Pardavimų vadybininkas – užsakymų priėmimas
Tel. nr. +370 614 86506
El.paštas: vadybininkas2@amazis.lt

Vykdantysis direktorius
Tel. nr. +370 620 51439
El.paštas: direktorius@amazis.lt

ŠGP ir BIO surinkimas

Projektų vadovė
Tel.nr.: +370 655 79940
El. paštas: projektuvadove@amazis.lt