Apie kepyklą

Bendrovės kepykloje kiekvieną dieną iškepama daugiau kaip 3 tūkst. kepaliukų arba 3 tonos duonos, 2,5-3 tūkst. arba 1,5 tonos batono, apie 15 tūkst. 30 rūšių bandelių, įvairių sausainių, keksiukų, užkepėlių, riestainių.

Jau antrą dešimtmetį švieži, gardūs ir kokybiški kepyklos „Amazis” gaminiai tiekiami ugdymo, gydymo ir globos įstaigoms. Tai įpareigoja produkciją gaminti tik iš aukščiausios kokybės žaliavų, nenaudojant konservantų, skonio stipriklių ir kitų priedų. Žaliavos užsakomos tik iš patikimų tiekėjų. Plačiame asortimente siūlome ir sveikatai palankesnių gaminių: duona su natūraliu raugu ir pilno grūdo užkepėles. Tikra ruginė duona yra vienas geriausių B grupės vitaminų, geležies ir magnio šaltinių, praturtinta naudingais priedais – saulėgrąžomis, sėlenomis labai naudingomis geram virškinimui. Vaikams skirti nuostabūs konditerijos gaminiai, atitinkantys vaikų maitinimo reikalavimus: be glajaus, glaisto, šokolado ar kremo.

2017 metais pradėta nauja produkcijos linija „Homade“. Ši linija skirta mažmeninėms, mažmeninės prekybos tinklų, konditerijos gaminių parduotuvėms. Ilgai ir kruopščiai kurtas prekių asortimentas patenkins net išrankiausio gurmano skonį.

Asortimentą siūlome labai platų ir įvairų: 15 rūšių duonos ir batonų, 25 rūšis sausainių, 15 rūšių keksų pyragų ir keksiukų, 20 rūšių bandelių, užkepėles, daugiau kaip skirtingų 20 rūšių kreminių vyniotinių, plokštainių, tortų ir konditerijos pasididžiavimu laikomą šakotį bei jo gaminius.

Parduotuvės, kuriose galite įsigyti „Homade“ gaminių

Kepinių naujienos

Visi kepiniai